Vēlmes

Šodiena ir vismaģiskākā diena gadā, kad varot ievēlēties jebkuru vēlēšanos un tā piepildīsies.
 
20. martā Saule ievirzījās Auna zvaigznājā. Tas bija uzskatāms par jauna astroloģiskā gada sākumu, spēcīgu starta punktu. Taču tāpat kā dienu līdzsvaro nakts, tāpat Sauli līdzsvaro Mēness. Tad lūk, šodien Mēness ieies savā sākuma fāzē, uzsāksies jauna mēness cikls, turklāt Auna zvaigznājā. Tādējādi Saules un Mēness enerģētika līdzsvarosies vienā zvaigznājā un, apvienojoties, dos milzīgu enerģētisko lādiņu. Šis ir unikāls brīdis, vienīgā diena gadā, kad ir vislabvēlīgākie apstākļi jebkā jauna sākšanai. Šajā brīdī enerģētiski var “piestartēt” jebkuru ideju un pretim saņemt milzīgu kosmosa atbalsu.
Pats būtiskākais mirklis būs 7. aprīlī plkst. 14:23. Tas nozīmē, ka astoņu stundu laikā pēc šī brīža jums ir jāapsēžas, jāpārdomā visas savas vēlmes un jāuzraksta tās uz lapiņas. Būtiski, lai vēlmes būtu konkrētas, precīzas un aptvertu tuvāko nākotni (ne ilgākam periodam, kā tuvākajam gadam). Sasniedzamo mērķu nedrīkst būt pārāk daudz. Vislabāk būtu izvēlēties skaitu 9.
Būtu lieliski, ja Jūs iedegtu sveci, atslēgtos no ārējās pasaules un pilnvērtīgi apsvērtu savas vēlmes. Ņemiet baltu lapu, sarkanu zīmuli vai pildspalvu, un realizējiet savas domas uz papīra, noteikti rakstiet tās tagadnes formā, tā it kā Jums jau tas viss ir. Ir jaatcerās, ka visam ir jābūt ar mēru, un nevajag uzstādīt sev mērķus, kuriem ir nepieciešami vairāki gadi, sāciet ar mazumu, vēlmēm, kuras jūs spējat realizēt, bet kurām Jums vajag to iekustināšanu. Jo jaatcerās, ka mēs saņemam tik daudz, cik mēs esam tajā brīdī nopelnījuši.
Cītīgi pārlasiet, vai tas ir tas, ko Jūs patiesi vēlaties, vai tas darbs, ko vēlaties atbilst Jums, vai vīrieti, ko vēlaties satikt ir tiešām Jums nepieciešams, vai bērniņš pie kura jau sen gribat tikt, Jūsu ķermenis ir viņam gatavs, izvērtējiet savas vēlmes, kas tad īsti ir tas, kas Jums nepieciešams. Izsakiet skaļi šīs vēlmes, aizsūtiet tās visumam, pilnvērtīgi un patiesi to izdarot, tas nozīmē, ka Jūs vairs ar šīm vēlmēm nedzīvojat un negaidat, kad esat to paveikuši, visums Jums sniegs atpakaļ to visu trīskārši un tajā brīdī, kad jūs to būsiet vismazāk gaidījuši. Atstājiet savu vēlmju lapu blakus šai svecei, ļaujiet, lai svece izdeg, tas norādīs uz to, ka tas viss ir aizgājis uz visumu.
Un pats svarīgākais, esiet patiesi pret sevi!Screen Shot 2016-04-07 at 5.02.35 PM.png
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s